O nás

Naše společnost je zkušený a spolehlivý dodavatel plošných spojů (pevných, flexibilních), montáží a dalších služeb v elektrotechnickém průmyslu. Naší prioritou jsou včasné dodávky v nejvyšší kvalitě a za velmi konkurenceschopné ceny našim zákazníkům v oblastech industriální elektroniky, zdravotnických aplikací, telekomunikací a elektronických aplikací v automobilovém průmyslu.


Naše flexibilita spočívá v  řešení náročných zákaznických požadavků. Specializujeme se na širokou škálu  plošných spojů, ať již na pevné, kombinované nebo flexibilní substráty.  Projekty jsou řešeny uceleným servisem od fáze vývoje prototype, výroby vzorků  až po sériovou produkci. Máme dlouholeté a prověřené funkční procesy ve všech  oblastech, počínaje vývojem, přes výrobu až po variabilní logistická řešení.


Naše služby umožňují našim  zákazníkům zajištění stability dodávek materiálu, vysokou kvalitu a konkurenceschopné  ceny a celkové zlešení logistických procesů.


Pevně veříme že zárukou  úspěchu je naše partnerství se zákazníky. Jasně vymezené kompetence a  zodpovědnost, týmová práce a orientace na maximální splnění požadavků zákazníka  jsou zárukou společného úspěchu uvedení produktu na trh, stejně tak  optimalizace výrobních a logistických řešení a trvalé zvyšování  konkurenceschopnosti našich služeb. Vítáme jakoukoliv příležitost spolupráce,  kde tyto naše služby přinesou maximální efektivitu všem zúčastněným stranám.