Core Competency

Auspi has been in the field of printed circuits for over ten years, and accumulated its competency compared to local suppliers abroad and offshore suppliers in China, as it has been always serving its clients by European service with Asian cost. We do consider as a best business model the combination of reasonable cost and added value in the additional services provided to our clients, which are improving our competitiveness on the market and helping us to establish best business model for each customer. As we do understand competitive pricing and stable quality as a minimum "must" in todays challenging environment, we are constantly enlarging our scope of services provided to our clients, our most valuable partners. The brief analysis of offered services in the below table shows the flexibility and diversified service activity enabling us to satisfy large client base across industries:

Aspects

Globální Auspi

Lokální dodavatel

Offshore dodavatel

Obchodní

Výrobní

Obchodní

Střední výrobní

Velký výrobní

Platební podmínky

               

               

               

               

               

               

Liability

               

               

               

               

               

               

Flexibilita

               

               

               

               

               

               

Lokální působnost/podpora

               

               

               

               

               

               

Kvalifikace

               

               

               

               

               

               

Oboustranně výhodná spolupráce

               

               

               

               

               

               

Informační a komunikační technologie

               

               

               

               

               

               

Zkušenost a historie v high tech oborech

               

               

               

               

               

               

Profesionální přístup

               

               

               

               

               

               

Integrované služby, kompletní řešení

               

               

               

               

               

               

Bezpečnostní sklady, Konsignace

               

               

               

               

               

               

Ostatní výhody

               

               

               

               

               

               

Platební podmínky

Na základě interní analýzy jsme schopni velmi rychle a efektivně poskytnout velmi výhodné platební podmínky pro zákazníky kteří dokáží dodržet naše transakční parametry, a to již na úplném začátku spolupráce. Tato služba přináší výrazný finanční benefit našim zákazníkům a pomáhá budovat důvěryhodný obchodí vztah.

Záruky a odpovědnost

Součástí naší strategie řízení kvality je prevence ve všech administrativních a výrobních činnostech. I přes velmi stabilní kvalitu dodávek máme vsokou míru opdovědnosti za námi dodávané produkty a používáme řadu nástrojů k ochránění práv našich zákazníků. Pohybujeme se velmi širokém trhu a naší zodpovědností je pracovat s našimi klienty velmi úzce v otázkách zajištění požadované kvality a odpovědnosti. Působnost lokálních obchodních divizí naší společnosti (v současné době v EU) posiluje naši pozici v podobě okamžité dostupnosti k zákazníkům a firemní politikou ohledně pojištění odpovědnosti a služeb.

Flexibilita

Flexibilita je velmi důležitý prvek pro uspokojování potřeb zákazníků v elektrotechnickém průmyslu. Základními prvky naší flexibility jsou reakční doba, dodací termíny a dostupné capacity. Dostupnost našich pracovníků je 24 hodin pro veškeré urgentní záležitosti, dodací termíny jsou řešenz zvlášť pro rychlou výrobu prototype a sériovou produkci, s ohledem na character projektu volíme I výrobu v Číně nebo České Republice. Pro dodávky desek plošných spojů garantujeme vždy volnou kapacitu až do úrovně 150,000 m2 /měsíc.

Lokální působnost a podpora

Naše obchodní strategie definuje rychlost, dostupnost a úroveň služeb a podpory v oblastech kvality, vývoje a technologie a projektových manažerů přímo u zákazníka. Naší hlavní prioritou je úspěch našich zákazníků a lokální podpora usnadňuje a zrychluje komunikaci a vzájemnou dostupnost. Lokální zastoupení přináší výhody osobních kontaktů, jazykové vybavenosti a identickou kulturu obchodních zvyků, usnadňují našim zákazníků rozhodování a komunikaci v otázkách potencionální spolupráce.

Kvalifikace

Auspi je společnost úspěšně certifikovaná dle norem ISO 9001, TS16949 až po ISO14001 a hrdě se hlásíme k politice ochrany životního prostředí, velmi důležitému aspektu podnikání v elektrotechnickém oboru. Certifikace byly provedeny firmou BSI. Naše UL/CUL certifikace jsou platen pro pevné, kombinované a flexibilní plošné spoje a vytvářejí pro naši společnost výraznou konkurenční výhodu na trhu.

Partnerská spolupráce

Auspi jedná jako zástupce zákazníka, jako součást interního týmu a přebírá zodpovědnost za vyrobitelnost, konkurenceschopnost cenovou a spolehlivost námi dodávaných výrobků. Společně vytváříme úspěšnou budoucnost, která přináší řadu benefit z obchodního vztahu pro naše zákazníky i nás samotné.

Informační system a komunikační platforma

Auspi je velmi kvalitně vybaveno informačními technologiemi, i díky vlastní IT divizi VSIT. Využíváme vlastní ERP system, dovolující dodržování identických standard společnosti globálně. Náš komunikační system je dostupný kdykoliv a kdekoliv, umožňují našim zákazníkům přes lokální předvolby zastihnout podporu z jakékoliv části naší společnosti. Telekonference a pokročilé videokonference jsou velmi efektivní nástroj pro komukaci v jakýchkoliv administrativních nebo technických oblastech spolupráce s našimi partner.

Zkušenosti a reputace v high tech oborech

Naše společnost je známa v high tech oborech a stále zajišťujeme vyšší kvalifikaci našich služeb. Jako kvalifikovaný dodavatel světových OEM automotive zákazníků, ale i zákazníků z oborů industriální elektroniky, telekomunikací a zdravotnických aplikací, Auspi stále zvyšuje svoji přítomnost na hlavních trzích našeho regionu.

Technická podpora

Pracovníci v Auspi se vyznačují vysokou mírou zkušeností v oboru, velmi často se rekrutují z řad zaměstnanců nadnárodních firem v elektrotechnickém oboru. Naše působnost v organizacích jako IPC, CPCA, SPCA a mnoho dalších zesiluje naši profesionalitu v oboru. Naše pokročilé výrobní technologie a profesionální přístup jsou zárukou nejvyšší kvality služeb. Každý reálný project předchází detailní studie proveditelnosti, zaručující že se s našimi partnery dostaneme hladce do jakékoliv faze zavádění projektů.

Integrované služby a komplexní řešení

Naše výrobní procesy se vyznačují vysokou flexibilitou a technologickou rozmanitostí, počínaje konvenčními plošnými spoji, přes HDI vícevrstvé spoje, kombinované I flexibilní spoje, prototypy, sériovou výrobu ale I navazující procesy jako design, osazování až po OEM řešení, vše je plně v souladu s našimi aktuálními schopnostmi.

Bezpečnostní sklady a konsignace

Díky lokální podpoře Auspi Europe jsme schopni zajistit konsignační sklady pro vybrané projekty našich zákazníků v Evropské Unii, dovolující okamžitou dostupnost zboží při fluktuaci požadavků v kombinaci s finanční úsporou skladových zásob. Tato služba, velmi zřídka poskytovaná dodavateli z Asie je již dnes standardem v naší společnost.

Speciální služby a podpora

Našim cílem je podporovat naše zákazníky v růstu a být jim spolehlivým partnerem. Širkoá nabídka našich podpůrných služeb zahrnuje předložení vzorků zdarma, bezplatná spolupráce na vývoji produktů, výběry materiálů a optimalizace, laboratorní zkoušky, atd. Požadavky zákazníků jsou absolutní priorita, bez ohledu na to zda jsou v souladu s uznávanými normami v našem růmyslu nebo zda jsou požadavky nad rámec těchto standardů. Auspi je a bude vždy spolehlivý a důveryhodný partner.